Medlemsfordeler i Norske klubben

Medlemsfordeler Norske klubben

Den Norske Klubben er åpen for alle interesserte som bor eller oppholder seg på Costa Blanca over kortere eller lengre tid.
Et av klubbens formål er å skape trivsel, samt støtte og fremme fellesskapet mellom nordmenn og Norgesvenner på Costa Blanca. Det betyr blant annet at man verken behøver å bo fast i distriktet, eller være norsk. Klubben er åpen for alle som enten er nordmenn eller Norgesvenner. Klubben skal være et organ for kontakt og samvær, samt bidra til å fremme gjensidig forståelse og vennskap mellom Spania og Norge.

Her er noen av fordelen ved å tegne medlemskap i Den Norske Klubben:

 • Nyhetsbrev via epost om Klubbens aktiviteter
 • Mulighet for deltakelse i sosiale aktiviteter, klubblunsjer, utflukter etc.
 • Medlemmene kan låne bøker i klubbens bibliotek.
 • Medlemmer av klubben kan låne bilseter og trillevogner om familien har små barn.
 • I klubbens lokaler kan medlemmene knytte sin egen bærbare PC mot klubbens
  nettverk.
 • Klubben har mange og interessante aktiviteter som medlemmene kan delta i,
  eller melde seg på.
 • Klubben vil også inngå medlemsfordeler og rabattavtaler med forskjellige virksomheter i nærområdet slik at det kan etableres en vinn-vinn mulighet for både medlemmer og virksomheter. Pleie & skjønnhet, Tannhelse, Restauranter & barer, leiepriser på utleieboliger, for å nevne noen ….

Se norske klubben sine nettsider på Gran Alacant

Kan være at du også liker dette ...